DÉCAAR – Türkiye

Type at least 1 character to search
Back to top

Renaissance Alchemies

''Dare to be Yourself''

RENAISSANCE ALCHEMIES

PLESANTA + PEPTİT İLE GENÇLEŞİN…

Rönesans Simyası ; cilt gençleştirmeyi tetikleyen, ciltteki problemleri minimum seviyeye indiren güçlendirici bir yöntemdir.

Cilt tipine ve ihtiyacına göre, cilt uzmanları, anında ve güvenli sonuçlar için doğru peptit dozajını ekleyerek ve en etkili peptitleri birleştirerek doǧru Alchemy kürünü sağlama yeteneğine sahip olacaktır.

Rönesans Simyası Peptidler ;sinyal ve enzim önleyici peptitler olarak sınıflandırılır, Cilt problemlerinde onarılması gereken cilt için fibroplastlarımızı uyararak kolajen üretimini arttırır.

Yaşlandıkça, doğal olarak cildi parçalayan bir enzim üretiriz ve bu da vücudumuza onu onarmak için kolajen ve elastin seviyelerini yükseltmemiz gerektiğini söyler. Fibroblastlarımıza sinyal göndermek için Renaissance Alchemies peptidlerini kullanarak cildi parçalamadan aynı süreci simüle edebiliriz.

Peptidler küçük olduğundan, cildin daha derin katmanlarına ulaşmak için cildin koruyucu bariyerlerini geçebilirler, cildin iyileşmesi ve yenilenmesi ve hasarlı kolajenin çıkarılmasına yardımcı olmak için kullanılırlar.

Sinyal peptitleri, zarar görmüş ciltler için cilt bariyerini güçlendirmek adına etkilidir.

 

FAYDALARI:

Renaissance Alchemies Peptide profesyonel bakımı, yaşlanmanın belirtilerini tedavi etmek için ideal bir yöntemdir ve ayrıca mükemmel sonuçlar sunar;

Cilt sıkılığını ve elastikiyetini önemli ölçüde geliştirir.
Derin kırışıklıkları azaltır.
Anti pigment reaksiyonu ile yaşla birlikte gelen pigment bozukluğunu durdurur.
Anında etki sağlar.
Yorgun, soluk veya yaşlı ciltleri iyileştirir.
Daha pürüzsüz, parlak esnek bir cilt sağlar.
Hücre yenilenmesini teşvik ederek yavaşlamış olan sistemi hızlandırır, böylece genç cilt hücreleri zirveye daha hızlı ulaşır ve cilt görünümü daha genç kılar.

DÉCAAR ürün bileşimleri ve aktif maddeler, her bir cilt durumunu/sorunu yerine getirmek için özenle seçilir ve birleştirilir. İnsanların kendilerini rahat ve özgüvenli hissetmelerini istiyoruz çünkü bu gerçekleştiğinde insanların daha mutlu, üretken ve paylaşımcı olacağına yürekten inanıyoruz.

DÉCAAR Türkiye, sektördeki kendi uzmanlıkları ve bilgileri ile tanınan bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

Cilt uzmanımıza, müşterilerinin özel cilt koşullarını etkin bir şekilde yönetmeleri ve onlara doğru kabin tedavisini sunmaları veya evde bakım tedavilerini önermeleri için destek sağlayın.

    Sorry, no posts matched your criteria.

Hepsi sektördeki kendi uzmanlıkları ve bilgileri ile tanınan bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

İletişim

Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. No: 56/9 Balcon Plaza Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul
+90 546 591 91 81

Sosyal Medya