DÉCAAR – Türkiye

Type at least 1 character to search
Back to top

Yosun Peeling

''Dare to be Yourself''

Yosun Peeling

YOSUN PEELING İLE 1.EVRE AKNE TEDAVİSİ, HİPERPİGMENTASYON, KIRIŞIKLIK VE ERKEN YAŞLANMA, GENÇLENLEŞTİRME …

Yosun bitkileri ve perflorokarbon bazlı doğal bileşenlerin kombinasyonu ile en yaygın cilt sorunları olan; akne, lekeli ve yağlı cilt, kırışıklıklar/sarkma cilt,kuru cilt, pigment lekeleri ve rosacea, yara izleri ve büyümüş gözenekler için piyasadaki en gelişmiş ve etkili tedavi olarak kabul edilir.
En hassas ciltler için bile uygundur.

Yosun Peeling biyolojik olarak çalışan bir ürün olduğundan dolayı narin hareketlerle işlem yaparalk etkisini görebilirsiniz. Peeling tozunun mikro lif yapıları cilde nüfuz eder ve kan akışının hızlanmasına ve yeni hücre oluşumunun tetiklenmesine yardımcı olur. Bu hücreler keratin tabakasında olduğu için DÉCAAR Yosun peelingi hassas veya rosacealı cilde de uygulanabilir. Roza hastalarında keratin hücrelerinin artması ile yeni hücre oluşumuyla birlikte kızarıklık görünümünü azaltır. Vücut bağışıklık sistemi hücrelerinden olan Langerhans hücreleri uyarılır. Bu şekilde ciltteki bakteri oluşumuna bağlı olan sivilceler azalır, egzama ve rozasea azaltılarak tedavi edilebilir.

FAYDALARI

Cildi temizler.
Hücre yenilenmesini uyarır.
Kolajen ve elastin üretmek için fibroplastları uyarır.
Sebum üretimini azaltır ve bakterilerle savaşır.
Langerhans hücrelerini uyarır.
Pigmentasyon lekelerini normalleştirir.
Cildin kalınlığını normal seviyeye ulaştırır.

 

Sizde bilgi almak için bize ulaşın.

Ürünlerimize göz atın.

İnstagramda Decaar

yosun-peeling

Yosun soyma nedir? Oldukça kapsamlı bir süreç olmasına rağmen, içerdiği mineralize algler tarafından doğal bir süreç olarak desteklendiği için kontrollü bir süreçtir. Cilt yüzeyindeki leke, akne, çukurluk veya gözenek gibi sorunları yok etmekle kalmaz, aynı sürede cilt altında akne veya lekeye neden olan faktörleri de baskılar.

uygulama sırasında cilt yüzeyinde açmış olduğu mikro delikler sayesinde kullanılan tedavi ürünlerin cilt altına nüfuz edebilmesini sağlar. Bakım protokolündeki ürün sıralaması, cildin en uygun sonuçlara ulaşması için gençleştirici, lekelere iyi gelen ya da akneleri kurutan bileşenlerin yanı sıra cilt tedavi ajanlarını da içerir.

Prosedür sonrasında kişinin evde tedavisine devam edilmesi çok önemlidir. Kişi güneşin olmadığı zamanlarda bile güneşten koruyucu krem kullanmalı ya da uzman doktorun önerdiği şekilde cildini nemlendirmelidir.

Uygulaması sırasında ciltte biraz yanma ve sızlanma hissi oluşabilir. Kişiye özel olan bu his, işlemden önce cildi uyuşturmak mümkün değildir. İşlemden önce cildin bayıltılması doğru değildir, çünkü ajan cilt yüzeyine açılan mikro deliklerden nüfuz eder.

Yapılan işlem sonrası 1 gün boyunca cilde su değdirilmemeli bir de makyaj yapılmamalıdır. Bu prosedür genellikle 3 seanstır ve seans sayısı ve aralığı kişiden-kişiye değişir. GüneĢ koruyucuları sadece güvenli olmakla kalmaz, aynı amanda yaz aylarında da kullanılabilir.

Bu uygulamadan sonra bol bol su içilmeli ve kesinlikle güneşlenilmemeli veya solaryuma girilmemelidir.

DÉCAAR ürün bileşimleri ve aktif maddeler, her bir cilt durumunu/sorunu yerine getirmek için özenle seçilir ve birleştirilir. İnsanların kendilerini rahat ve özgüvenli hissetmelerini istiyoruz çünkü bu gerçekleştiğinde insanların daha mutlu, üretken ve paylaşımcı olacağına yürekten inanıyoruz.

DÉCAAR Türkiye, sektördeki kendi uzmanlıkları ve bilgileri ile tanınan bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

Cilt uzmanımıza, müşterilerinin özel cilt koşullarını etkin bir şekilde yönetmeleri ve onlara doğru kabin tedavisini sunmaları veya evde bakım tedavilerini önermeleri için destek sağlayın.

    Sorry, no posts matched your criteria.

Hepsi sektördeki kendi uzmanlıkları ve bilgileri ile tanınan bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

İletişim

Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. No: 56/9 Balcon Plaza Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul
+90 546 591 91 81

Sosyal Medya