DÉCAAR – Türkiye

Type at least 1 character to search
Back to top
Decaar Türkiye
/ Genel / Decaar

Decaar

DECAAR Türkiye, kozmetik cilt bakım endüstrisinin bir dizi ana akım ve referans noktası profesyonelinin ve güzelliği elde etmek için cilt sağlığına ilişkin endişelerinin doğrudan sonucudur. Özünde, hepsi sektördeki kendi uzmanlıkları ve bilgileri ile tanınan bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

 

DECAAR Türkiye Disbritörülüğü Medikal estetik alanında hizmet vermekte olan Medsatek Medikal tarafından yapılmaktadır. Sağlık Teknolojileri, yeniliği ilke edinerek, dünyada kabul görmüş en son teknolojiyi, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere sektörün her kesimine yüksek standartlarda ve en iyi hizmet anlayışı ile üretmekte ve sektörün profesyonellerine ulaştırmaktadır.

DECAAR, sektördeki en ünlü referans kozmetik formülatörlerinden ve iş geliştirme profesyonellerinden bazılarının engin deneyimine güvenen ve bunlardan yararlanan ve hepsi ortak bir inancı paylaşan yeni ve canlı bir kozmetik markasıdır: güzelliğin temeli cilt sağlığındadır.

Kozmetik cilt bakım pazarının statükosuna meydan okumaya ve örnek olarak liderlik etmeye odaklanmıştır. Müşterilerimizin en spesifik cilt tiplerini ve endişelerini hedefleyen, tümü dermatolojik olarak kanıtlanmış sonuçları olan yenilikçi, benzersiz, güvenli ve son derece etkili cilt bakım ürünleri ve tedavileri yaratmaya ve sunmaya kendini adamıştır.

Decaar

Decaar Türkiye ve Yosun Peeling

Yaşam Nefesi ve Yosun Soyma Rejimi kabin tedavileri ile 2017 yılında kurulmuştur.

Her biri kendi alanlarında kabul görmüş bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

Dünya çapındaki distribütörlerimizin ve kalifiye estetikçilerimizin katılımı var.

Dünyanın farklı yerlerinden, 30 yılı aşkın deneyim ve geniş araştırma geçmişine sahip ürün formülatörlerini bir araya getirdik.

Dünya’da Decaar

TURKEY, POLAND, SERBIA ,NETHERLANDS, SPAIN, CURACAO, SURINAME, ARUBA, CYPRUS, KUWAIT, VIETNAM, OMAN, MALATSIA, INDONESIA, HONG KONG, TAIWAN  

 DECAAR Cosmetic’in, 2017 yılından bu yana küresel varlığı.

Ürün Yaklaşımı

Ürün bileşimleri ve aktif maddeler, her bir cilt durumunu/sorunu yerine getirmek için özenle seçilir ve birleştirilir. İnsanların kendilerini rahat ve özgüvenli hissetmelerini istiyoruz çünkü bu gerçekleştiğinde insanların daha mutlu, üretken ve paylaşımcı olacağına yürekten inanıyoruz.

“Her yosun peeling Decaar değildir.” sloganı ile Decaar markasını taklit eden firmalardan hizmet almanızı önermiyoruz. Mutlaka teyit ederken hizmet alacağınız noktadan sertifika ve belge sormanızı şiddetle öneriyoruz. Decaar markası adı altında “merdiven altı” diye tabir ettiğimiz ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Tek resmi distribütör DECAAR.org ‘dur. 

Taklitlerimize cezai işlem başlatılmıştır. Taklitlerimizden sakının.

Post a Comment

Comment

Hepsi sektördeki kendi uzmanlıkları ve bilgileri ile tanınan bir uzmanlar topluluğu tarafından oluşturulmuş bir markadır.

İletişim

Halkalı Merkez Mh. Dereboyu Cd. No: 56/9 Balcon Plaza Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul
+90 546 591 91 81

Sosyal Medya